Nike’den Cristiano Ronaldo’ya Bir Selam Nike’den Cristiano Ronaldo’ya Bir Selam
Nike’den Cristiano Ronaldo’ya Bir Selam

Nike, sınırlı sayıda üretilecek olan Mercurial Superfly CR7 Vitórias modeli ile ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo‘nun 2016 yılında elde ettiği başarıları kutluyor.

Cristiano Ronaldo, kulübü Real Madrid ile 2015-2016 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırırken, Portekiz Milli Takımı ile UEFA Avrupa Futbol Şampiyonasını kazandı ve bu başarıların sonucunda da dördüncü defa Ballon D’Or ödülüne layık görüldü.

Modelin kaburga tasarımlı saf platin rengindeki üst yapısı mavi renkli zarif metalik bir parlaklık barındırıyor. Tabandaki metalik altın görünümlü bölüm Ronaldo’nun bu yıl kazandığı zaferlere işaret ederken, ayakkabının topuk arka kısımlarında da Portekizcede zafer anlamına gelen “Vitórias” kelimesi dikkat çekiyor. CR7 logosu ve Nike Swoosh amblemi ise ayakkabının yanlarında belirgin bir şekilde yer alıyor.

Sadece 777 adet üretilecek olan Mercurial Superfly CR7 Vitórias modeli 2017 yılının ilk aylarında nike.com internet sitesi ve belirlenmiş Nike satış mağazalarında satışa sunulacak…

Kaynak : news.nike.com

Henüz yorum yazılmamış...

İlk yorumu yazan siz olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir