All Star Haftasonu Jordan ve New Orleans Işıldayacak All Star Haftasonu Jordan ve New Orleans Işıldayacak
All Star Haftasonu Jordan ve New Orleans Işıldayacak

Bu yıl New Orleans şehrinde gerçekleştirilecek olan All Star haftasında Jordan markası, şehirle olan tarihi bağını da kutlayacak.

1982 yılı Amerikan Kolej Ligi (NCAA) final maçında North Carolina Üniversitesi Michael Jordan’ın muhteşem oyunu ve şampiyonluğu perçinleyen son basketi ile burada Superdome‘da Georgetown Üniversitesini yenerek şampiyonluğa ulaşmıştı. (Not meraklıları bu özel maçın tamamını https://www.youtube.com/watch?v=ZIY7vAjCCDQ adresinden NCAA On Demand kanalından izleyebilirler.)

Aradan 35 yıl geçtikten sonra Jordan markası, o unutulmaz maç sonunu anmak adına yeni serisini görücüye çıkaracak. Basketbolun bu muhteşem sezon ortası gösterisinde marka, New Orleans’lı basketbolseverlere özel ürün tanıtımları ve doruk marka aktivasyonları ile bir dizi benzersiz deneyimle enerjini aktaracak.

All Star haftasonu şerefine Jordan markası gelen ışığın açısına göre rengi değişen bir materyalle ürettiği üç ikonik Air Jordan modelini basketbolseverlere sunacak.

Bu global şovda Jordan markası basketbolcuları Jimmy Butler, Kawhi Leonard, Kemba Walker ve Russell Westbrook da parkelerde boy gösterecek.

Air Jordan I All-Star
Air Jordan XXXI All-Star
Air Jordan VI All-Star
Russell Westbrook

Kaynak : news.nike.com

Henüz yorum yazılmamış...

İlk yorumu yazan siz olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir