L.A. Maratonu Sponsoru Skechers Performance L.A. Maratonu Sponsoru Skechers Performance
L.A. Maratonu Sponsoru Skechers Performance

1986 yılından bu yana düzenlenmekte olan Los Angeles Maratonunun 31.si 19 Mart 2017 günü koşulacak. Bu yılki maratonun sponsoru Skechers, dolayısıyla maratonun ismi de Skechers Performance LA Marathon

1984 Los Angeles Olimpiyatlarının büyük başarısından sonra düzenlenmeye başlanmış olan koşunun takma ismi “Stadium To The Sea – Stadyumdan Denize“. Geleneksel olarak yarış, Los Angeles’in ünlü L.A. Dodgers takımının beysbol stadı olan Dodger Stadyumundan başlıyor ve 42 kilometre 195 metre koşulduktan sonra Pasifik kıyısında Santa Monica rıhtımında son buluyor.

Bu yılki Los Angeles Maratonu, 63 ülkeden 24.000’in üzerinde katılımcıyı misafir ediyor. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük 4. maraton organizasyonu olan yarışma dünyanın da en önemli 10. maratonu durumunda…

Skechers-LA-2017-fea

2017 Skechers Performance Los Angeles Maratonunda Skechers Performance firmasının dünya genelindeki marka elçileri ile birlikte Türkiye marka elçisi, sporcu ve egzersiz eğitmeni Murat Bür de boy gösterecek. Sporcumuza bu önemli yarışta başarılar diliyoruz.

Skechers, Los Angeles Maratonu için özel olarak içerisinde kadın ve erkek koşu ayakkabılarının da bulunduğu bir dizi ürünü de satışa sundu.

Murat-Bur
Skechers-LA-2017-Urunler

Kaynak : skechersgorunla.com, www.lamarathon.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir