adidas Originals Arkyn; Sadece Kadınlar İçin adidas Originals Arkyn; Sadece Kadınlar İçin
adidas Originals Arkyn; Sadece Kadınlar İçin

adidas Originals, SS’18 sezonunda sneaker dünyasına sadece kadınlara özel yeni bir model sunuyor. Doğal ve samimi bir yaratıcılıktan beslenen Arkyn, kalıplardan sıkılan cesur insanları yansıtıyor.

Özgün tasarımıyla sezona damgasını vuran yeni model, hem adidas’ın ikonik geçmişinden hem de gelecekten izler taşıyor…

Arkyn’de 3 bantın da zarif bir şekilde dekore edilen üst kısmı örgüden oluşuyor. Neopren topuk ve alışılmamış minimalist bağcıklar gibi çarpıcı tasarım öğeleri ayakkabının estetiğini artırıyor. Boost™ orta tabanı ise adidas teknolojisiyle konfor sağlıyor.

adidas Originals Arkyn

Herbiri farklı disiplinlerde uzmanlaşan 5 Arkyn ikonu da farklı yaşam alanlarından geliyor. adidas Originals da özgünlüklerini göstermek adına, tüm kampanya çekimlerini bu 5 ikonun kendi yaşam ve çalışma alanlarında gerçekleştirdi…

adidas Originals Arkyn Ana Kras

Sanatçı Ana Kras, çok yönlü bir fenomen. Mobilya tasarımı, iç mimari, çizim, resim, heykel, fotoğrafçılık ve moda dünyasında eserler üreterek, Arkyn’in gerçek ruhunu hissettiriyor. Kras, Chinatown’daki evinde ve stüdyosunda çekildi.

adidas Originals Arkyn Kendall Jenner

Dünyanın en ünlü modellerinden biri olabilir ancak Kendall Jenner kendisinin sadece bununla tanımlanmasına izin vermiyor! Tasarlama, yazma, oyunculuk, fotoğrafçılık gibi alanlarda esnekçe hareket eden Jenner, güçlü bir kadın yaratıcının parlak bir örneği. Kendall Jenner’ın kampanya görselleri Soho’daki dairesinde çekildi.

adidas Originals Arkyn Marisa Competello

Profesyonel dans ve çiçek tasarımını buluşturan nedir? Marisa Competello bu iki birbirinden farklı alanda uzmanlaşmış bir isim… Yaklaşık on yıl stilist asistanı olarak çalıştıktan sonra, değişimi arzulamış. Gerçek bir Arkyn kadını olarak; hareket, çizgi, renk ve dokuya olan ilgisini yansıtan minimalist kreasyonlar yapan NYC merkezli çiçek tasarım stüdyosu Meta Flora’yı kurmuş. Competello, Chinatown bölgesindeki dairesinde görüntülendi.

adidas Originals Arkyn Syv De Blare

Müzisyen Syv de Blare, kendi seslerini yaratmak için kontrast tarzları karıştırıyor. Kalbi müzikte olsa da, aynı zamanda Arkyn’in özü olan, yaratıcılığın içimizde birçok farklı şekilde bulunduğunu kanıtlayan hırslı bir fotoğrafçı. Blare, New York SoHo’daki dairesinde fotoğraflandı.

adidas Originals Arkyn Florencia Galarza

Futbol oyuncusu Florencia Galarza, onu Arkyn için mükemmel yapan birçok yeteneğe sahip bir kadın. Gençlik yıllarında ABD kadın millî futbol takımında başarılı bir oyuncuyken yaşadığı sakatlanmanın ardından yaşadığı bu olumsuzluğu fırsata dönüştürdü. Kanye West ile turneye çıkan, rağbet gören bir DJ oldu ve şimdi oynamaya geri döndü, en son profesyonel olarak Boca Juniors’ta oynadı. Galarza, Williamsburg’daki dairesinde görüntülendi.

Kaynak : news.adidas.com/TR

  • MineCan

    26 Mayıs 2018 #1 Author

    Çok güzel bir model, almak isterdim…

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir