PUMA’dan Neymar Jr. Koleksiyonu PUMA’dan Neymar Jr. Koleksiyonu
PUMA’dan Neymar Jr. Koleksiyonu

PUMA, en yeni futbol elçisi Neymar Jr. için Neymar Jr. PUMA KING ve giyim serisini içeren Neymar Jr. koleksiyonunu yarattı.

Siyah ve beyaz renkli ikonik PUMA KING Platinum, klasik PUMA Formstrip’e entegre edilmiş özel NJR logosuyla PUMA x Neymar Jr. koleksiyonunun yıldızı… Krampon, üstün oyun kurucu için geliştirilmiş dokunma ve kontrol avantajları sağlamak için en son performans teknolojileri ile tasarlanmış…

Neymar Jr. PUMA King Platinum
Neymar Jr. PUMA King Platinum

Süper yumuşak, birinci sınıf K-Deri üst kısım, daha fazla kontrol için 3-D “dokunmatik” doku ile geliştirilmiş… Ayağa sabitlenen kesim, sıkı örme dil ve ultra-modern ince silueti ile süper hafif “RAPIDSPRINT” dış tabanla birleştirilerek ayakkabıyı şimdiye kadarki en hızlı ve en hafif PUMA KING haline getirmiş…

Puma-2020-neymar-jr-puma-king-platinum-2

Giyim koleksiyonunda tamamı yetişkin bedenleri olan Neymar Jr. 2.0 logolu tişört, Neymar Jr. 2.0 eşofman ve Neymar Jr. 2.0 eşofman altı bulunuyor. Junior koleksiyon ise Neymar Jr. 2.0 logolu tişört, Neymar Jr. 2.0 kapüşonlu ve Neymar Jr. 2.0 eşofman altından oluşur.

Yeni Neymar Jr PUMA koleksiyonu 19 Ekim’den itibaren PUMA.com’da, PUMA mağazalarında ve dünya çapında seçkin perakende mağazalarında satışa sunuldu.

Kaynak : about.puma.com

Henüz yorum yazılmamış...

İlk yorumu yazan siz olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir