LeBron’un Kobe’ye Ait En Değerli Anısı Yeni Sahibini Arıyor! LeBron’un Kobe’ye Ait En Değerli Anısı Yeni Sahibini Arıyor!
LeBron’un Kobe’ye Ait En Değerli Anısı Yeni Sahibini Arıyor!

Geçen yıl hayatını kaybeden efsane NBA oyuncusu Kobe Bryant’ın, 2002 yılında o zamanlar lise öğrencisi olan LeBron James’a hediye ettiği basketbol ayakkabıları açık arttırmada yeni sahibini arıyor…

“Sanırım en sevdiğim an, lisedeyken bana ayakkabılarını vermesiydi,”

diyor James,

“Teaneck, NJ’de bir turnuvada oynuyordum ve onlar 2002 All-Star’da oynuyorlardı, Philly’de maç, onunla tanışma fırsatım oldu ve bana bir çift ayakkabısını verdi ve onları Oak Hill’e karşı, Melo (Carmelo Anthony) ile oynadığım bir maçta giydim.”

diyerek sözlerine devam ediyor…

Kobe Bryant’ın kızı Gianna ile birlikte yürek burkan helikopter kazası sonucu hayatını kaybetmesinin üzerinden bir yıl geçti. Ölümünün ardından NBA sporcuları adına onun arkasından duygusal bir konuşma yapan LeBron James ile Kobe arasındaki bağlar çok eskilere dayanıyor…

adidas Kobe 2 (2002) (beyaz gri siyah)
adidas Kobe 2 (2002) (beyaz gri siyah)
2021-kobe-to-lebron-sneakers-3
2021-kobe-to-lebron-sneakers-4

12 Eylül saldırılarından hemen sonra tasarlanan ayakkabı, Amerikan bayrağı renklerine sahip olup, üst kısımlarda yıldızlar ve çizgiler, lastik parmaklı kutular, orta taban ve dış tabanlar üzerinde üç şeritli motif, iç dillerde adidas ve tabanlıklarda Mamba silueti sergiliyor. Amerika Birleşik Devletleri, Dallas merkezli Heritage Auctions firması tarafından yönetilen ve internet üzerinde oluşturulan açık artırma 27 Şubat tarihinde sonuçlanacak.

Kaynak : https://sports.ha.com/

Henüz yorum yazılmamış...

İlk yorumu yazan siz olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir