Luka Dončić’ten ilham alan Luka 1, Jordan Markasına Yeni Bir İnovasyon Dalgası Getiriyor Luka Dončić’ten ilham alan Luka 1, Jordan Markasına Yeni Bir İnovasyon Dalgası Getiriyor
Luka Dončić’ten ilham alan Luka 1, Jordan Markasına Yeni Bir İnovasyon Dalgası Getiriyor

Luka Dončić’in çok yönlü oyunu için tasarlanan Luka 1, yıldız basketbolcunun ilk imza ayakkabısı…

Luka 1, yeni bir IsoPlate ayak çerçevesini ve Formula 23 adlı yeni bir performans köpüğünü birleştiriyor.
IsoPlate sistemi, Flight Plate ve Eclipse Plate teknolojisi gibi Jordan Markası performans yeniliklerinin uzun bir mirasını sürdürüyor.
Enjekte edilmiş bir köpük olan yeni Formula 23, NIKE, Inc. markası tarafından üretilen en sürdürülebilir performans köpüklerinden biri…

Jordan Luka 1

Ayakkabı, Air Jordan XXVIII’deki Flight Plate ve Air Jordan XXXIV’te piyasaya sürülen Eclipse Plate gibi uzun bir yenilikçi Jordan Brand performans sistemleri serisini takip ediyor.

IsoPlate ayak çerçevesi, ön ayağın yan kısmını sararak oyuncuları ayak tabanının üzerinde tutuyor ve önden arkaya giderken ayağın sabitlenmesine yardımcı oluyor. Formula 23 köpüğü hafif, hızlı tepki veren bir sürüş sağlıyor ve bir geri adım, bir Euro adımı, bir çapraz geçiş veya hatta bir savunma kayması gibi yan yana hareket sırasında oyuncuyu ilerletmeye yardımcı oluyor. Üst kısmın yan tarafındaki nefes alabilen Flightwire kablolar da ayağı stabil tutmaya yardımcı oluyor.

Jordan Luka 1

Kaynak : about.nike.com

Henüz yorum yazılmamış...

İlk yorumu yazan siz olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir