www.sneakertutkusu.com, sneaker olarak adlandırılan spor ayakkabıları ve günlük ayakkabılar konusunda haberler, yazılar, hikayeler ve incelemelerden oluşmaktadır. Bizim severek takip ettiğimiz bu niş konu hakkında derlediğimiz makaleleri sizin de severek okuyacağınızı umuyoruz.

İncelemeler başlığı altında yer alan makaleler, editör ve yazarlarımızın kendi kişisel görüşleridir.

www.sneakertutkusu.com internet sitesinde yer alan yazılar, sitemiz yönetiminden izin alınmak koşulu ile kaynak gösterilerek ve alıntı yapılan sayfaya link verilmek suretiyle yeniden kullanılabilir.

www.sneakertutkusu.com internet sitesi içerisinde yer alan yazılara yorum yazabilirsiniz. Yazılan yorumlar Site Yöneticisi onayından sonra yayına alınacaktır. Konu ile ilgisi olmayan ve uygunsuz içeriğe sahip yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumların içerisine reklam mahiyeti taşıyan içerik veya farklı sitelere linkler yerleştirilemez. Yorum girerken verdiğiniz e-posta adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır. e-posta dışında kalan bilgiler yorum onaylandıktan sonra siteye giriş yapan herkes tarafından serbestçe görülebilecektir.